ראשי אופן הכנה של זרים מתוקים

 

אופן ההכנה של זרים מתוקים

אם אתם מחפשים מתנה כיפית ומיוחדת למישהו שיקר לליבכם, וזה יכול להיות ליולדת, יום הולדת, חבר לעבודה שעוזב או כל אירוע אחר שאתם רוצים לתת בו משהו מיוחד, זרים מתוקים יכולים בהחלט להיות המתנה המושלמת – מתוקה, טעימה, וכמובן צבעונית. זרים כאלו אפשר להזמין אצלנו ב"מתוקולדה" ונעמי תשמח לעצב עבורכם זר מדליק ומתקתק לכל אירוע שהוא. אך אם בכל זאת אתם מתעקשים להכין לבד זר מתוק הנה הסבר קצר על איך עושים את זה, ועם כמה פריטים שתקנו יחד עם יצירתיות מצדכם גם אתם יכולים לשזור זר מדהים ובעיקר... מתוק!

החומרים הדרושים:

·         עציץ בגודל הרצוי

·         ספוג או קלקר (עדיף ספוג איתו יותר נוח לעבוד)

·         פרלינים

·         סוכריות שונות בגדלים שונים ובטעמים שונים

·         סוכריות גומי

·         שיפודים

·         קאטר

·         נייר צלופן

·         דבק נייר

·         סרטים, פרחים וכל תוספת שעולה על דעתכם.

אז איך מכינים את הזרים?

נורא פשוט. כל מה שצריך הוא לקחת את העציץ ולהכניס לתוכו את הספוג או הקלקר לאחר שנחתכו בגודל הרצוי שנכנס לתוך העציץ. לאחר מכן מעטרים את העציץ בסרטים צבעוניים, מדבקות צבעוניות או בכל קישוט אחר שעולה על דעתכם, ואז מגיעים לשלב הכיפי... לוקחים סוכריות גומי וממתקים אחרים שניתן "לשפד" ופשוט עושים את זה (מומלץ להרטיב את השיפוד לעבודה קלה יותר)

בשלב הבא לוקחים פרלינים וסוכריות עטופות נוספות ומדביקים אותם לשיפודים בעזרת דבק הנייר שיש לנו, וכמובן שניתן להדביק נייר צלופן על חלק מה"פרחים" או על הזר כולו. צריך כמובן דמיון ויצירתיות בשביל לייצר זרים מרהיבים אך כמעט כל אחד יכול לעשות את זה. קצת סבלנות וקבלת רעיונות ממקורות שונים ובעיקר מהאינטרנט כמובן, ויש לכם מתנה מדהימה שיצרתם בעצמכם!

אבל למה לעבוד קשה אם אפשר פשוט להזמין ב"מתוקולדה"?

כל הזרים ב"מתוקולדה" מעוצבים ומיוצרים על ידי נעמי שטיין המייסדת של "מתוקולדה" והצוות שלה, וכל מתנה שיוצאת תחת ידיה יוצאת מוקפדת ומרהיבה. שנים של ניסיון יחד עם לקוחות רבים מרוצים הם אלו שהופכים אותה למומחית בתחום, ועשרות מכתבי התודה שקיבלה במהלך השנים יעידו על כך.

נעמי וצוות "מתוקולדה" מציעים לכם מגוון זרים מתוקים בגדלים שונים, בעיצובים שונים ובטעמים שונים, והזרים נארזים באהבה גדולה ובהמון איכפתיות. הזרים מתאימים לכל אירוע באשר הוא – בר או בת מצווה, יום הולדת, הצעת נישואין, או כל אירוע אחר בו אתם רוצים לשמח מישהו.

אז קדימה למה אתם מחכים? צרו קשר עכשיו והזמינו זר מדהים לאדם שיקר לליבכם!

 
ברוכים הבאים לאתר בית מתוקולדה, נעמי ויוסי שטיין מאחלים לכם עוד המון ימים מתוקים                                                                                                      מתוקולדה- החברה הגדולה בצפון לעיצוב ויצור זרים מתוקים.|

                                                  זר מתוק לכל אירוע!משלוחים מהיום להיום, מעתלית צפונה.

              זרים מתוקים!זרי שוקולד!זרים משוקולד!!זר מתוק!זר ממתקים! מתנות ליולדת! זר מתוק בחיפה!זר פרלינים!